Hanefioğlu Web Sitemiz Açıldı

Hanefioğlu İnşaat Emlak 2004 yılından beri Ankara’nın Çubuk ilçesinde temelden çatıya anahtar teslim evinizi teslim etme gururunu yaşamaktadır.
Hanefioğlu İnşaat Emlak olarak Ankara’nın Çubuk ilçesinde sektörde kısa sürede yerini almış, alanında hizmet vermek amacıyla, 2004 yılından bu yana istikrarlı ve emin adımlar ile yolumuza devam etmekteyiz.
Müşteri memnuniyetinin her zaman önde olduğu prensibi ile çıktığımız bu yolda, deneyimi ile uzman eğitimli personelimiz modern ve teknolojik tesis ekipmanlarımızla maksimum hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.
Firmamız kuruluşundan bugüne kadar konusunda uzman teknik kadrosunu, gelişen teknoloji ile birlikte geliştirmeye devam etmektedir.
Hanefioğlu İnşaat Emlak’ın Resmi Web Sitesinin tasarım ve içeriği www.aksiyonreklam.com tarafından sonuçlanmış ve yayın hayatına başlamıştır.
Sektörde marka olma yolunda devam eden Hanefioğlu İnşaat Emlak, kurulduğu günden bu güne kendini sürekli yenileyen firmamız bugüne kadar değişimler yaşamıştır.
Firmamız müşterisine her zaman en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı hedeflemiştir.
Kalite, hizmet, güven ve müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda yanı sıra alanında iddialı bir firma olarak güler yüzle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Sektörde güvenin çok önemli olduğu düşüncesiyle şimdi ve her daim müşterilerimizin yanında olacağımızdan ve onlara bu taahhüttü verdiğimizin haklı gururunu yaşamaktayız.
KALİTE POLİTİKAMIZ:

 • Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimini kullanarak üstün teknolojik özelliklerde maliyet-performans etkin özgün çözümler sunmak,
 • Yüksek güvenilirlik kriterleriyle uyumlu sistemler kurmak,
 • Tüm çalışanları ile birlikte katılımcı ve değişime açık bir ortam yaratmak,
 • Müşterilerinin memnuniyetini arttırmak, müşteri tatminini sağlamak ve sürekli kılmak,
 • Tüm faaliyet ve süreçlerinde sürekli iyileşme ve gelişme elde etmeyi ilke edinmek.
  DEĞERLERİMİZ:
  Garanti – Kalite – Güven – Hizmet – Müşteri Odaklılık – Dürüstlük – Yasalara Bağlılık – Sorumluluk – Yenilikçilik – Takım Çalışması – Sürekli gelişim
  MİSYONUMUZ: Can Kardeşler Olarak Vizyonumuz En İyiyi Daima Müşterilerimizin İhtiyacı Doğrultusunda Üretmek ve Teknolojiyle Birlikte Faaliyetlerimiz, Ürünlerimiz ve Personelimizi Her Zaman Geliştirmektir. İşlevsel ve estetik oluşumlarla farklı tasarımlarla, kaliteden ödün vermeden müşteri arzularının üstüne çıkmaktır.
  SOSYAL SORUMLULUK: Can Kardeşler, gelecek nesillere daha iyi bir yaşam kalitesi sağlayacak uzun yıllar kullanılabilecek oluşumlar sağlamak, çevreye en az zarar veren uyumlu malzeme ve teknolojiler kullanmak, bütünsel ve planlı gelişimini sağlarken yaşam kalitesini arttırmak, yaşanabilir, huzurlu çevreyi desteklemek sorumluluğundadır.
  “Tercih Sizden Kalite Bizden”
  “Firmamızla çalışmak isteyeceğinizi umar, iyi çalışmalar dileriz”
  Hanefioğlu inşaat emlak resmi web sitesinin tasarım ve içeriği Aksiyonreklam.com ve Cubukajans.com tarafından sonuçlanmış ve yayın hayatına başlamıştır.
  Firma müşterisinin tüm reklam isteklerinin hemen hemen tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap veriyor. Aksiyon Reklam 10 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla Dünya ve Türkiye çapında bir çok büyük projeye imza atmış halen reklam ve tanıtım hizmeti sunmaya devam etmektedir. Aksiyon Reklam, sektörde hızla yükselerek örnek büyük projelere imza atmış ve hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. İnternette reklam siteleri arasında hızla yükselen Aksiyon Reklam, kuruluş tarihi 2007 yılından bu yana reklam ve tanıtım hizmeti vermektedir. Aksiyon Reklam firma sahibi Müfit Onbaşı konuşmasında; “Öncelikle bizi tercih eden müşterilerimizden ve bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Günümüz teknolojisine ve değişime ayak uydurmak için bizden hizmet alan müşterilerimizin fikir ve görüşlerini değerlendirerek, yine bizi tercih eden müşterilerimizin görüş ve fikirlerini değerlendirerek buna göre hizmet ediyoruz. Bundan sonra da hedefimizi şaşmadan, sizlere kaliteli, güvenilir bir hizmet sunacağız. Unutmayın biz bize verilenin hakkını verene kadar emek harcar, aldığımız paranın hakkını son kuruşuna kadar vermek için uğraşırız. Amacımız, müşterilerimize bize verdiği kazançtan fazlasını kendilerine kazandırmaktır. Bizi tercih ettiğiniz ve bizimle birlikte kazandığınız için teşekkür ederiz” dedi. Firmanın dünya ve Türkiye de yerini almış projeleri ve referansları: akkuzulu.com – aksiyongazetesi.com – aksiyonreklam.com – akyurtgazetesi.com – akyurtrehberi.com – cubukajans.com – cubukaksiyon.com – cubukemlak.com – cubuk.com.tr – cubuk.biz – cubuk.org – cubuktursu.com – cubuktursusu.com – cubuktursulari.com – yesilcubuk.com – guncelankara.com – pursaklar.net – pursaklarrehber.com – pursaklarrehberi.com – sondajcilar.com – sondajrehberi.com